Nanodezinfekcia

TVORBA STUDENEJ HMLY S DEZINFEKČNÝM PROSTRIEDKOM NANOSEPT

®s časticami striebra

Proces pozostáva z dvoch hlavných krokov:

Počas difúzie sa obsah peroxidu vodíka a častíc striebra v Nanosept mení na hmlu, hmla sa šíri v uzavretom priestore a začína pôsobiť na mikroorganizmy na povrchoch v miestnosti.

Počas doby expozície reaguje vytvorená hmla s mikroorganizmami na povrchoch, čo spôsobí smrť patogénov. Vďaka časticiam striebra je spektrum antimikrobiálnej aktivity širšie a trvácnejšie, ako keby bol prítomný iba samotný peroxid vodíka.

HLAVNÉ VÝHODY DEZINFEKCIE POMOCOU DEZINFEKČNÉHO PROSTRIEDKU
NANOSEPT, TVORBA STUDENEJ HMLY:

* Hmlovač poskytuje silné prúdenie vzduchu v miestnosti, rozprašuje dezinfekčný prostriedok na malé kvapôčky a udržuje vytvorené kvapôčky v permanentne plávajúcom stave. To všetko umožňuje kvapkám dezinfekčného prostriedku dosiahnuť prakticky kamkoľvek a perfektne pokryť povrch, čím poskytuje najlepšie možné pokrytie
ošetrovaných povrchov.
* Vyrobený sprej je strojom distribuovaný v rovnomernej tenkej vrstve cez plastovú dýzu. Drobné kvapky sa tak dostanú do ťažko prístupných medzier a rohov a poskytujú dôkladnejší a efektívnejší výsledok ako akýkoľvek iný dezinfekčný postup.

* Strieborný povlak vytvorený na povrchoch poskytuje predĺženú ochranu v priebehu času, takže povrchy môžu byť chránené pred patogénmi na nich na dlhšiu dobu.
* Z hľadiska bezpečnosti práce je tiež dôležité poznamenať, že pri rozklade peroxidu vodíka nevznikajú látky škodlivé pre ľudské zdravie.
* Na rozdiel od materiálov obsahujúcich chlór nezničí rôzne povrchy.

Nanodezinfekcia

“Systém elektrostatickej dezinfekcie poskytuje vynikajúce pokrytie povrchu objektu dezinfekčnými roztokmi aj v ťažko dostupných miestach”

Táto metóda účinne eliminuje šírenie viac ako 100 nebezpečných patogénov, vírusov, baktérií a pachov po dobu jedného roka. Anti-mikrobiálna hmla vytvorená z dezinfekčného roztoku je elektrostaticky rozptýlená do vzduchu a na miesta, ktoré je potrebné zbaviť nebezpečných patogénov.

Galéria

Kontakt